листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01.-31.03.2018


3 мес.извес 2018 31.03.2018.xlsx

Објавено на: 09.05.2018 09:12:44
Документ БР.: DOC_12294-41/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.