листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери


Одлука за усвојување годишна сметка.jpg
Одлука за избро на ревизор.jpg
Одлука за исклучување од котација.jpg

Објавено на: 09.05.2018 09:44:16
Документ БР.: DOC_12283-26/2018
Урнек: Други одлуки од собрание