листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлуки од Собрание на акционери


Одлука за отповикување член на Одбор на директори.jpg
Одлука за избор на член на Одбор на директори.jpg

Објавено на: 09.05.2018 09:44:23
Документ БР.: DOC_12285-23/2018
Урнек: Измени во органи на управување