листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-31.03.2018


БИЛАНС НА УСПЕХ.xls

Објавено на: 10.05.2018 09:03:44
Документ БР.: DOC_12294-50/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.