листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01,01 - 31,03


Неревидиран Биланс на успех 01.01-31.03.xls

Објавено на: 10.05.2018 13:18:56
Документ БР.: DOC_12294-55/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.