листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот посебен и консолидиран биланс на успех за период 01.01-31.03.2018


Obrazlozenie_Bilans na uspeh_01.01-31.03.2018.pdf

Објавено на: 10.05.2018 13:20:25
Документ БР.: DOC_10191-226/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации