листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-Konsolidiran bilans 01.01-31.03.2018


BILANS NA USPEH 31.03.2018-PELISTERKA Konsolidiran.xls

Објавено на: 11.05.2018 08:57:01
Документ БР.: DOC_12294-58/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.