листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2018


I-III-2018.xlsx

Објавено на: 11.05.2018 13:51:53
Документ БР.: DOC_12294-67/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.