листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за акционерско собрание на 12.06.2018


Javen povik za akcionersko sobranie na 12.06.2018 godina.pdf

Објавено на: 11.05.2018 09:57:32
Документ БР.: DOC_10109-76/2018
Урнек: Јавен повик за собрание