листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2018


3 Месечни известувања- трговски друштв а - природа на трошоци.xls

Објавено на: 11.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_12294-62/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.