листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех со 31-03-2018 на Гтд Бетон-Штип ад Штип


BERZA 31-03-2018Novi.xls

Објавено на: 11.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_12294-63/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.