листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран БУ со 31-03-2018 на Гтд Бетон-Штип ад Штип  и Омега Билдинг Штип


BERZA KONS.31-03-2018Novi.xls

Објавено на: 11.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_12294-64/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.