листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Корегирана Предлог одлука за кредитно заложување на тутуни -голема зделка


11.05.2018 Pr.Odluka za kreditno zalozuvanje -koregirana.docx

Објавено на: 11.05.2018 13:31:53
Документ БР.: DOC_13285-53/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери