листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП СЛАВЕЈ АД СКОПЈЕ неревидираните финансиски извеШтаи за период од 01.01.2018г до 31.03.2018г ке ги објави на ден 14.05.2018г после 13часот

Објавено на: 11.05.2018 15:18:33
Документ БР.: DOC_10191-231/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации