листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Дебарски бањи-Цапа АД Дебар

ЈАВЕН ПОВИК

До акционерите за учество на редовно собрание на акционерите

Собранието ке се одржи на ден 19-ти јуни 2018 година (вторник) со почеток во 10:00 часот во просториите на Друштвото на ул.8-ми септември бр.9 Дебар


јавен повик 2018.docx

Објавено на: 14.05.2018 08:34:20
Документ БР.: DOC_10109-78/2018
Урнек: Јавен повик за собрание