листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери - 14.06.2018 година


01 - Јавен повик за Собрание на акционери на 14-ти јуни 2018 година.pdf

Објавено на: 14.05.2018 09:00:00
Документ БР.: DOC_10109-79/2018
Урнек: Јавен повик за собрание