листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери - 14.06.2018 година


02 - Предлог Одлука за именување на членови на Надзорниот одбор на Комерцијална банка АД Скопје.pdf

Објавено на: 14.05.2018 09:00:00
Документ БР.: DOC_13285-55/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери