листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ВВ Тиквеш Неконсолидиран биланс на успех 01.01.2018-31.03.2018


Неконсолидиран биланс на успех 01.01.2018-31.03.2018.xlsx

Објавено на: 14.05.2018 13:10:17
Документ БР.: DOC_12294-73/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.