листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Тутунски комбинат АД Прилеп


3 Мес. извест.xlsx

Објавено на: 15.05.2018 09:25:51
Документ БР.: DOC_12294-91/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.