листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период 01.01 до 31.03.2018


нервидиран биланс на успех 31 03 2018.xls

Објавено на: 14.05.2018 13:47:01
Документ БР.: DOC_12294-76/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.