листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извеШтаи за период од 01.01.2018до31.03.2018


BU 01.01-31.03.2018.xlsx

Објавено на: 14.05.2018 14:46:48
Документ БР.: DOC_12294-82/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.