листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати за периодот од 01.01-31.03.2018год.


ОБРАЗЛОЖЕНИ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ 01.01-31,03.docx

Објавено на: 14.05.2018 15:55:45
Документ БР.: DOC_10191-241/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации