листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување на финансиските резултати 01.01.-31.03.2018 - Топлификација АД Скопје


Образложение за остварените резултати за период Јануари-Март 2018.pdf

Објавено на: 14.05.2018 15:56:13
Документ БР.: DOC_10191-242/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации