листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Годишен извештај за 2017 година


годишен извештај за 2017 година.pdf

Објавено на: 14.06.2018 13:30:30
Документ БР.: DOC_12283-89/2018
Урнек: Други одлуки од собрание