листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка АД Скопје го објавува Коментарот за остварените финансиски резултати на Банката за периодот 01.01. – 31.03.2018 година.


CKB AD SKOPJE_osvrt kon rabotenjeto za 31 03 2018 l.doc

Објавено на: 15.05.2018 09:05:00
Документ БР.: DOC_10191-243/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации