листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01.-31.03


3 -2018 месесечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 15.05.2018 09:15:00
Документ БР.: DOC_12294-89/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.