листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01.-31.03. 2018


3 -2018 консолидиранмесесечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 15.05.2018 09:23:18
Документ БР.: DOC_12294-90/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.