листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати 01.01-31.03.2018 година


Образложение кон Билансот на успех 01.01-31.03.2018 година.docx

Објавено на: 15.05.2018 14:30:00
Документ БР.: DOC_10191-248/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации