листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 10 акциии на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 15.05.2018 14:15:00
Документ БР.: DOC_12291-19/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции