листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај за 2017 година


Ревидиран финансиски извештај за 2017 година.pdf

Објавено на: 17.05.2018 13:18:59
Документ БР.: DOC_12304-30/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи