листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Белешки кон ревидираниот финансиски извештај за 2017 година


Белешки кон ревидираниот финансиски изваештај за 2017.pdf

Објавено на: 17.05.2018 13:19:01
Документ БР.: DOC_12304-31/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи