листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран консолидиран финансиски извештај за Бетон и Омега за 2017 година


Ревидиран консолидиран финансиски извештај за Бетон и Омега за 2017 год..pdf

Објавено на: 17.05.2018 13:19:04
Документ БР.: DOC_12304-32/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи