листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за Бетон-Штип и Омега Билдинг за 2017 година


Годишен извештај за Бетон-Штип и Омега Билдинг за 2017 г..pdf

Објавено на: 17.05.2018 13:19:16
Документ БР.: DOC_10191-258/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации