листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание


Други одлуки од собрание.pdf

Објавено на: 17.05.2018 15:55:31
Документ БР.: DOC_12283-36/2018
Урнек: Други одлуки од собрание