листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.05 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлуки од Собранието на акционери


Odluka za dividenda i dividenden kalendar.pdf

Објавено на: 18.05.2018 08:24:07
Документ БР.: DOC_10187-12/2018
Урнек: Дивиденден Календар