листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлуки од Собрание на акционери


Odluka za raspredelba na ostvarena dobivka.pdf

Објавено на: 18.05.2018 08:23:40
Документ БР.: DOC_12287-18/2018
Урнек: Распределба на добивка