листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани Финансиски извештаи за АДИНГ АД Скопје, како и Ревидирани Консолидирани Финансиски извештаи за ДЕЛОВЕН СИСТЕМ АДИНГ за 2017 година.


Revizorski-ADING-2017.pdf
Revizorski-ADING KONSOLIDIRAN-2017.pdf

Објавено на: 18.05.2018 09:48:37
Документ БР.: DOC_12304-37/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи