листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Јавен повик за собрание-2018.pdf

Објавено на: 18.05.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10109-81/2018
Урнек: Јавен повик за собрание