листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2017 година


Revidiran_finansiski_izvestaj_2017.PDF
Beleski_kon_finansiskite_izvestai.pdf

Објавено на: 18.05.2018 14:57:57
Документ БР.: DOC_12304-38/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи