листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештаи усвоени на седница на Собрание на Акционери на Централна кооперативна банка АД Скопје


Годишен извештај 2017 ЦКБ АД Скопје.pdf
Мислење по годишниот извештај за работење на ЦКБ за 2017 година .pdf

Објавено на: 18.05.2018 15:58:05
Документ БР.: DOC_10191-262/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации