листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери


javen povik 2018.pdf

Објавено на: 21.05.2018 13:10:46
Документ БР.: DOC_10109-84/2018
Урнек: Јавен повик за собрание