листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


РЕВИЗОРСКИ ИЗВЕШТАЈ 2017 КОЛОР.pdf

Објавено на: 21.05.2018 13:17:35
Документ БР.: DOC_12304-40/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи