листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки донесени на Годишното Собрание на акционери на БИМ а.д. Св. Николе одржано на 21.05.2018 година


Други одлуки од Собрание на акционери.pdf

Објавено на: 22.05.2018 08:57:10
Документ БР.: DOC_12283-42/2018
Урнек: Други одлуки од собрание