листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

предлог одлуки


predlog odluki za sobranie-raboten del.docx
предлог одлука за продажба на сопствени акции.docx

Објавено на: 22.05.2018 09:15:22
Документ БР.: DOC_13285-60/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери