листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание 2018 година


povik za sobranie 2018.doc

Објавено на: 22.05.2018 09:17:27
Документ БР.: DOC_10109-87/2018
Урнек: Јавен повик за собрание