листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


Одлука годишна сметка.pdf
Одлука за финансиски резултати.pdf
Одлука за распределба на добивка.pdf
Одлука за годишен извештај.pdf
Одлука за исплата на дивиденда.pdf

Објавено на: 22.05.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_13285-61/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери