листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на друштвото во 2017 година, одобрен на Собрание на акционери 22.05.2018 година


Годишен извештај за работењето на Сковин АД во 2017 година.pdf

Објавено на: 22.05.2018 14:04:35
Документ БР.: DOC_10191-265/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации