листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

.


ЈАВЕН ПОВИК-за Годишно Собрание за 2017 год-29.06.2018.pdf

Објавено на: 23.05.2018 09:56:45
Документ БР.: DOC_10109-91/2018
Урнек: Јавен повик за собрание