листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен Повик за Собрание - 27,06,2018


Javen Povik za Sobranie - 27.06.2018.pdf

Објавено на: 23.05.2018 13:12:45
Документ БР.: DOC_10109-94/2018
Урнек: Јавен повик за собрание