листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Собрание - 27,06,2018


Predlog Odluki za Sobranie - 27.06.2018.pdf
Odluka za Sobranie - 27.06.2018.pdf

Објавено на: 23.05.2018 13:12:48
Документ БР.: DOC_13285-63/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери